Atermit Hediye Sistemi açılmış olup, hediye dağıtımları yapılmaya başlanmıştır

Atermit, 1956 yılında Adana’da çatı kaplama malzemeleri üretimi amacıyla kurulmuş olup bugün Türkiye’nin farklı illerinde, 4 Fabrika, 2 Bölge Müdürlüğü 500 den fazla Bayi ve 500’den fazla çalışanıyla inşaat malzemeleri ve otomotiv yan sanayi ürünleri sektörünün lider firmalarından biri olarak siz değerli paydaşlarıyla birlikte çevresine duyarlı, ekonomik ama kalitesinden ödün vermeyen bir anlayışla her geçen gün büyüyerek tüm Türkiye’ye ve Dünya pazarına hizmet vermektedir.

Atermit, ürettiği ürünlerdeki karbon salınımını azaltarak, doğal enerji kaynakları ve su kaynaklarını tasarruflu kullanarak gezegenimizin geleceğini teminat altına almayı da hedefleyen bir işleyiş içindedir. Ürünlerimizde kullanılan materyallerin tamamı yüzde yüz tekrar kullanılabilir ve geri dönüştürülebilir özelliğe sahiptir. Doğal kaynakların korunması için sürdürülebilir gelişmeler kaydetmek, şirketimizin temel önceliklerinden biridir. Atermit, yeni bir ürünün geliştirilmesinden yeni bir uygulamanın dizaynına kadar her adımda bireyin ve çevrenin korunmasının önemini vurgulamaktadır. Atermit lifli çimento asbestsiz levhalar, EPS dolgulu sandviç panel, İzotermit gibi ürünlerini kendi ar-ge çalışmaları ile geliştirmiş ve Türkiye pazarına ilk kez sunmuştur. Bunun dışında her zaman daha iyiyi daha ekonomik bir şekilde üretmek için hali hazırdaki ürünlerini güvenlik şeridi, alın kaplama detayı gibi patentli faydalı model tasarımlarıyla iyileştirmiştir. Ve geliştirmelere devam etmektedir.

 

Dünden bugüne pazar payı ve rekabet gücünü arttırarak, Kalite ve Çevre prensiplerinden ödün vermeyen ve siz değerli iş ortaklarıyla yarınları hedefleyen Atermit, şimdi sizler içinde fırsatlar sunuyor;

Atermit Hediye kampanyamız çerçevesinde; Atermit ürünleri alış ve satışlarınızda, size özel tanımlanmış hesabınıza puanlar yüklenecek ve bu puanlar karşılığında değişik kategorilerde birçok ürünün ve tatil fırsatlarının bulunduğu hediye kataloğumuzdan dilediğiniz hediyeleri seçebileceksiniz.

Sizi 2014 yılı itibariyle bizimle olan çalışmalarınızla ödül ve hediyelere, kısaca Fırsatlara davet diyoruz.

 

Ve diyoruz ki; ATERMİT İLE KAPLADIKÇA KAZAN! KAZANDIKÇA KAZAN!

atermithediye.com