Tüzel Kişiliğinin Değişmesi ile İlgili Bilgilendirme

Değerli İş Ortağımız,

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için kendimizi sürekli geliştirmek, yenilemek için çalışıyoruz. Bu amaçla Emin Özgür Holding A.Ş çatısı altında, grup firmalarımızdan olan Özgür Atermit Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile Atermit Endüstri Sanayi ve Ticaret A.Ş’nin 26.02.2020 tarihli Olağanüstü Genel Kurullarında birleşme kararı aldı. Bu birleşme Atermit Endüstri ve Ticaret A.Ş.’nin Özgür Atermit San ve Tic. A.Ş. ’ye devrolması şeklinde gerçekleşmiştir.

Ayrıca devir alan Özgür Atermit San ve Tic. A.Ş. ticari unvan değiştirerek ATERMİT SANAYİ VE TİCARET A.Ş olmuştur.

Atermit Endüstri ve Ticaret A.Ş. ‘ye ait verdiğimiz hizmetleri güçlendirerek her zamanki gibi koşulsuz memnuniyet ilkemizle sizlere Atermit Sanayi ve Ticaret A.Ş. firması olarak hizmet etmeye devam edeceğiz. Şirketlerin birleşmeden sonraki güç birliği ile sizlerle çalışıyor olmaktan heyecan duyuyoruz.

Atermit Endüstri Sanayi ve Ticaret A.Ş’nin hizmetlerinde hiçbir değişiklik olmadan mevcut www.atermit.com internet sitemiz ve devir olduğumuz ve ticari unvan değiştiren ATERMİT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.’nin şubesi olarak devam ediliyoruz. Atermit Endüstri  Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak   web sitemiz, uygulamamız, ürünlerimiz, sipariş akışınız ve bizimle iletişiminiz gibi konularda hiçbir değişiklik olmayacaktır.

Bu yapısal değişimle, ilgili mevzuat uyarınca Atermit Endüstri ve Ticaret A.Ş.  ile aranızdaki sözleşmelerin tarafı Atermit Sanayi ve Ticaret A.Ş. olmuş, aynı şekilde yine Atermit Endüstri ve Ticaret A.Ş.  şirketimize vermiş olduğunuz izinler/onaylar birleşme dolayısıyla Atermit Sanayi ve Ticaret A.Ş. ‘ne devrolmuştur.

Devrolan firma Olarak Tescilimizi 31.03.2020 tarihli yapmış olup 07.04.2020 tarihli 10053 Sayılı Ticaret Sicil gazetesinde ilana çıkılmıştır. 31.03.2020 tarihinden sonra oluşan kayıtlarımızı karşılıklı devrolduğumuz Atermit Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak işleme almanızı rica ederiz.

Birleşme Sonrası Tüzel kişiliğimize ait bilgiler,

 

Firma Ünvanı                  : Atermit Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Merkez Adresi                 : Koza Mahallesi Turhan Cemal Beriker Blv. No: 648 / A Seyhan / ADANA

Vergi Dairesi                   : Yüreğir

Vergi Numarası               : 6930027408     

Merkez Telefon Numarası : 0 322 441 02 06

Merkez Fax Numarası      :  0 322 441 01 95

 

Sağlıklı günler dileriz.